Ważne: Produkt Outletowy
Jest to produkt nowy, w pełni sprawny, pochodzący z zapasów magazynowych zamkniętego sklepu rowerowego. Może nosić drobne ślady wynikające z magazynowania lub transportu (np. delikatne zabrudzenia, drobne ryski).
ProX Gemma to kwintesencja niezawodności i niezwykłej wydajności w świecie oświetlenia rowerowego. Ta klasyczna lampka tylna została stworzona dla rowerzystów, którzy cenią sobie proste rozwiązania i chcą zapomnieć o konieczności częstego ładowania. Jej największym atutem jest fenomenalny czas pracy – w trybie oszczędnym (świecenie jednej diody) może działać nieprzerwanie nawet przez 124 godziny na jednym komplecie baterii!
Sercem lampki są dwie super jasne diody LED o mocy 0,5 W każda, które zapewniają doskonałą widoczność na drodze. Wodoodporna konstrukcja gwarantuje bezproblemowe działanie w każdych warunkach. Wszechstronność to jej drugie imię – dzięki dołączonemu uchwytowi szybko zamontujesz ją na rowerze, a zintegrowany klips pozwoli przypiąć ją do plecaka, torby czy paska, zwiększając Twoje bezpieczeństwo również po zejściu z roweru.
| Cecha | Specyfikacja |
|---|---|
| Marka | PROX |
| Model | Gemma |
| Źródło światła | 2 x czerwona dioda LED 0,5W |
| Zasilanie | 2 x bateria AAA (w zestawie) |
| Tryby pracy | 3 tryby (migający, stały 1 LED, stały 2 LED) |
| Czas pracy | do 4h (stały 2 LED), do 21h (migający), do 124h (stały 1 LED) |
| Montaż | Uchwyt na sztycę / Klips na pasek, torbę |
| Wodoszczelność | Tak |
| Wymiary | 73 x 32,5 x 36 mm |
| Waga | 33,5 g (bez baterii) |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.