Strona główna » O nas

O nas

GReeN BIKE Poland S.C.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Jako nowoczesne Centrum Rowerowe dbamy nie tylko o dostarczanie naszym Klientom najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań sprzętowych. Zajmujemy się również aktywnym promowaniem zdrowego stylu życia i stałego kontaktu z naturą – idea ta stała się mottem naszego działania, a szeroko rozumiana turystyka rowerowa w znacznym stopniu pozwala na jej realizację. Dlatego sieć sklepów GReeN BIKE oraz wyjątkowy internetowy sklep rowerowy, chętnie włącza się we wszelkie inicjatywy regionalne. Trwale wpisujemy się w świadomość lokalnej społeczności.

Stale też dbamy o rozbudowę asortymentu. Dzięki temu nasi Klienci mają niezwykle szeroki wybór – zarówno w zakresie sprzętu, części, jak i akcesoriów dodatkowych, które oferuje nasze Centrum. W ofercie posiadamy dużą ilość rowerów elektrycznych firm: Haibike, Specialized, Giant, Kellys.


Green Bike Poland S.C.
ul. Gostyńska 51
63-100 Śrem

tel. 61 28 30 172
e-mail: sklep@greenbike.pl
NIP: 785-175-95-85


Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone - GreenBike 2023
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu